8 sierpnia 2012

Lady Marion i cyganka.

Some hairstyles, today Lady Marion and Gypsy Hair. I wish their hair were longer ... ;)
---
Uwielbiam udawane korony! Na krótszych włosach wyglądają naprawdę efektownie. A zawsze można doczepić sztuczne włosy i ma się fryzurę a la Marion :)


 Druga fryzurka, która kojarzy mi się z cyganerią, bohemą. Może dlatego ,ze sukienka była w takim stylu? Francuz biegnie w kształcie odwróconej litery S znad czoła. Świetny trening przed tworzeniem osławionej róży z włosów ;)

18 komentarzy:

 1. szkoda,że nie potrafię zrobić takich cudów;D
  pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Samemu sobie jest to dość trudne, ale praktyka czyni mistrza ;) Na początek polecam próbować na włosach parę godzin po myciu - nic nie będzie brzydko odstawać ,a puszenie i babyhair nie będzie już tak denerwować ;)

   Usuń
  2. podpisuję się pod tym rękami i nogami. szczególnie przychylam się do pierwszego zdania - sama spraktykowałam warkocze, splotki na sobie, a teraz robię nawet fryzury na wesela koleżankom :) a wcześniej? byłam noga w tym!

   Usuń
  3. Dokładnie ;) Tylko życzyć każdemu długich włosów do czesania ;)

   Usuń
 2. ja też nie potrafię się tak pięknie uczesać :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podkreślam że to nie moje włosy są ;) Ja zwykle noszę albo kok - ślimak, albo rozpuszczone, albo kitkę ;) A co do ciekawych fryzur do zrobienia samemu, można sobie takiego mini francuza zapleść nad czołem - opaska powstanie ;)

   Usuń
 3. w takich koronach czuję się jak krakowianka, zdecydowanie, więc to nie dla mnie, jednak u kogoś bardzo mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, nie każda fryzura pasuje do każdej osoby, ja uwielbiam u innych włosy spięte w wysokie olbrzymie koki, ale sama ich unikam ;)

   Usuń
  2. o widzisz, ja za to koki lubię, choć do czasów liceum nie odważyłam się odkryć twarzy, zawsze nosiłam rozpuszczone, bądź kucyka z grzywką:)

   Usuń
  3. Tak więc każdy wie dobrze, w czym chodzić powinien a w czym nie ;) Zawsze chciałam być blondynką ,ale dzięki bogu - ten pomysł został niezrealizowany ;)

   Usuń
 4. ja mam dwie lewe ręce do tego :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja sama sobie nie umiem nawet zrobić warkocza, a co dopiero coś takiego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba ćwiczyć, najlepiej na młodszej sąsiadce, kuzynce lub siostrze ;)

   Usuń
 6. sama też nie potrafię zrobić dobrze zwykłego warkocza, ale po to ma się koleżanki i mamę, żeby korzystać z ich zdolności i sama podobne cuda mam na głowie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu leży pies pogrzebany, bo nikt za bardzo mnie czesać nie chce ;) To niezawodny znak, ze muszę wrócić na studia, bo i tam moja fryzjerka jest ;)

   Usuń
 7. Silver: trzeba ćwiczyć ;) Barbie Roszponkę polecam ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja uwielbiam warkocze:D dodają tyle uroku:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja uwielbiam twoje włosy ;) Im dłużej je oglądam, tym bardziej ci zazdroszczę ;)

   Usuń