21 stycznia 2015

Show me your ... outside :)

I'd like to show you some brilliant and just cute packaging, which I found lately :)Have you ever got some of them? :)

Dla części (dobrze, dla większości :)) z Was nie jest tajemnicą, że zawodowo jestem związana z marketingiem i promocją. Jednym z szeroko pojętych atrybutów, części składowych marketingu jest opakowanie - przynależne jednemu z elementów 4P, czyli produktowi (wielka czwórka marketingu: Product, Price, Promotion, Placement, czyli odpowiednio: produkt, cena, promocja i dystrybucja).
Dla mnie jednak sprawa nie jest taka prosta, bo w moim mniemaniu opakowanie i promocja są ze sobą silnie związane - dobrze opakowany produkt może sam dla siebie stanowić reklamę, plus nie uwierzę, że nie kierujemy się designem w wyborze między dwoma podobnymi produktami :)

Dziś chciałabym wam pokazać moje osobiste top 10 opakowań dedykowanych jakiemuś produktowi (opakowania DIY to osobny, rozległy temat. Podobnie jak kalendarze :)).Jest to oczywiście absolutnie subiektywna lista. Zaznaczam również, że nie segreguję w żaden sposób zebranych przykładów.

1.
fot. lovelypackage.com

2. Oczywiście, że nie mogło tu zabraknąć starych, bogato zdobionych opakowań :)
fot. luckypony.co.za


3.
fot. enfuzed.com
4. 
fot. i.imgur.com
5. No dobrze, jedno DIY się wkradło :)
fot. feedly.com

6.
fot. behance.net
7.
fot. muymolon.com
8.
fot. pinthemall.com
9. Zgadnijcie czego to opakowanie :)
fot. www.thedieline.com
10.
fot.thedieline.com


Prawdę mówiąc, mogłabym dodać również numery 11, 12 i 13, ale ... okrągła dziesiątka zobowiązuje :)

Które opakowanie Wam się podoba najbardziej?

Dobranoc!

Asia.

1 komentarz:

  1. Najbardziej ta kolejka ludzi z pudełka herbaty, piesek :P Piłabym dla samego faktu że co dzień inna postać gości na brzegu kubeczka :P Oczka sówki też bardzo dobrze dobrane do mocy kawy, oraz szelki dziadunia na słoiku, ciekawe czy fabrycznie tak równiutko nakleją? :P

    OdpowiedzUsuń